Hakkımızda

Ada'm Organizasyon

2001 yılından itibaren organizasyon sektöründe hizmet etmiş, alanında çeşitli eğitimleri almış ekip kadrosu ile çalışmalarına devam eden bir A Grubu Organizasyon firmasıyız. Kurumsal ve Bireysel Organizasyonlar olmak üzere; planlama ve uygulama konusunda, Şirketlerin ve Bireylerin çözüm ortağı olan bir firmayız.

ADAM Organizasyonu farklı kılan özellikler; 17 yıllık organizasyon ve farklı sektörlere hakim tecrübelerimizi birleştirdiğimiz, dinamik ve genç ekibi ile detaycı, çözüm üreten, işini titizlikle takip eden bir kadroya sahip olup, tüm Türkiye çapında servis verebilme gücü ve becerisine sahiptir. 

Organizasyon Nedir?
Organizasyon kavramı o kadar geniş bir kavram ki. Birçok firma işi organizasyon olsun olmasın nedense organizasyon kelimesini işletmesine ekliyor. Peki nedir bu organizasyon. Organizasyon ; Organize etmek, düzenlemek, parçaları bir araya getirmek, derlemek, derlenmiş düzenlenmiş bir yapıyı idare etmek, incelemek, detaylandırmak. Enstrümanları bir araya getirerek yeni bir şey yaratmak, yeni bir düzen yaratmak.